WSM Liga: SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 21. 2. od 18 hodin. HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Leden 2018

iga žáků - 5. třída Liga mladších žáků 2017/18

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
2. sobota 16.9.2017 Most Ústí nad Labem 7:5
(1:2, 3:1, 3:2)
3. sobota 23.9.2017 Tachov-M. Lázně Ústí nad Labem 7:4
(2:1, 2:1, 3:2)
4. čtvrtek 28.9.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 8:5
(2:0, 1:1, 5:4 )
5. sobota 30.9.2017 Ústí nad Labem Litvínov 5:2
(1:1, 1:1, 3:0)
1. středa 4.10.2017 Ústí nad Labem Tachov-M. Lázně 5:0
6. neděle 8.10.2017 Sokolov Ústí nad Labem 5:4
(2:3, 3:1, 0:0)
7. sobota 14.10.2017 Ústí nad Labem Chomutov 8:5
(2:0, 1:3, 5:2)
9. neděle 22.10.2017 Slovan Louny Ústí nad Labem 16:1
(3:1, 6:0, 7:0)
8. úterý 24.10.2017 Ústí nad Labem Kadaň 6:4
(1:1, 4:2, 1:1)
10. čtvrtek 26.10.2017 Ústí nad Labem Cheb 6:8
(4:3, 1:3, 1:2)
11. neděle 29.10.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 3:6
(1:2, 2:2, 0:2)
12. sobota 4.11.2017 Ústí nad Labem Ostrov n. O. 9:1
(1:0, 5:1, 3:0)
POH sobota 11.11.2017 Ústí nad Labem Most B 9:2
(2:0, 4:2, 3:0)
13. neděle 12.11.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:12
(1:4, 0:7, 1:1)
14. pátek 17.11.2017 Ústí nad Labem Klášterec n. O. 8:5
(3:0, 3:4, 2:1)
15. neděle 19.11.2017 Draci Bílina Ústí nad Labem 9:5
(4:2, 1:2, 4:1)
16. neděle 26.11.2017 Tachov-M. Lázně Ústí nad Labem 8:5
17. úterý 28.11.2017 Ústí nad Labem Most 4:5
(0:3, 2:2, 2:0)
18. sobota 9.12.2017 Ústí nad Labem Tachov-M. Lázně 10:4
(3:2, 3:2, 4:0)
19. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 6:10
(3:5, 2:2, 1:3)
20. úterý 19.12.2017 Litvínov Ústí nad Labem 4:7
(1:2, 2:3, 1:2)
22. neděle 14.1.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
23. sobota 20.1.2018 Kadaň Ústí nad Labem 6:3
(1:0, 3:1, 2:5)
24. neděle 21.1.2018 Ústí nad Labem Slovan Louny 5:4
(0:4, 2:0, 3:0)
25. neděle 28.1.2018 Cheb Ústí nad Labem 2:6
(0:0, 2:1, 0:5)
31. pátek 2.2.2018 Most B Ústí nad Labem 8:5
(0:1, 4:2, 4:2)
32. neděle 4.2.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 6:1
(1:0, 0:2, 3:1)
26. neděle 4.2.2018 Slovan Louny Ústí nad Labem 7:2
(3:0, 2:0, 2:2)
21. pondělí 5.2.2018 Ústí nad Labem Sokolov 7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
27. neděle 11.2.2018 Ostrov n. O. Ústí nad Labem 4:10
(2:4, 1:2, 2:4)
28. neděle 25.2.2018 Ústí nad Labem Děčín   h
29. sobota 3.3.2018 Klášterec n. O. Ústí nad Labem   h
30. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Draci Bílina   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Poslední venkovní zápas letošní sezóny je tu

Ú s t í n/L. - WSM Liga se blíží ke svému konci. Na ústecké hokejisty čeká poslední venkovní zápas... Celý článek

Byli jsme lepším týmem, hodnotí zápas s Prostějovem dvougólový Severa

Ú s t í n/L. - Jiří Severa zažívá na konci sezóny celkem plodné období, co se týče kanadských bodů.... Celý článek

Slovanu se podařilo poprvé v sezóně porazit Jestřáby

Ú s t í n/L. - V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv