Přípravný zápas: Slovan Ústí n/L - Trhači Kadaň 3:5

Liga žáků - 5. třída Liga mladších žáků 2016/17 - 5. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 10.9.2016 Ústí nad Labem Roudnice 11:2
(1:0, 3:0, 7:2)
2. sobota 17.9.2016 Slovan Louny Ústí nad Labem 4:4
(2:1, 1:1, 1:2)
3. sobota 24.9.2016 Ústí nad Labem Litvínov 9:2
(3:1, 4:1, 2:0)
4. středa 28.9.2016 Kladno Ústí nad Labem 5:9
(1:3, 2:3, 2:3)
5. sobota 1.10.2016 Ústí nad Labem Most B 11:0
(2:0, 6:0, 3:0)
6. neděle 9.10.2016 Ústí nad Labem Děčín 12:6
(3:1, 4:3, 5:2)
7. pátek 14.10.2016 Litoměřice Ústí nad Labem 7:3
(1:0, 3:2, 3:1)
8. neděle 23.10.2016 Ústí nad Labem Most 1:4
(1:1, 0:2, 0:1)
9. středa 26.10.2016 Draci Bílina Ústí nad Labem 7:5
(2:1, 3:3, 2:1)
10. sobota 29.10.2016 Roudnice Ústí nad Labem 9:7
(3:3, 5:3, 1:1)
11. úterý 1.11.2016 Ústí nad Labem Slovan Louny 3:2
(0:0, 3:0, 0:2)
12. neděle 13.11.2016 Litvínov Ústí nad Labem 10:5
(3:2, 4:2, 3:1)
13. čtvrtek 17.11.2016 Ústí nad Labem Kladno 2:6
(1:1, 1:3, 0:2)
14. sobota 19.11.2016 Most Ústí nad Labem 6:7
15. sobota 26.11.2016 Děčín Ústí nad Labem 3:12
16. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem Litoměřice 3:5
17. sobota 10.12.2016 Most Ústí nad Labem 6:5
18. sobota 17.12.2016 Ústí nad Labem Draci Bílina 4:7
19. neděle 15.1.2017 Ústí nad Labem Tachov-M. Lázně 5:14
(1:5, 1:5, 3:4)
20. neděle 29.1.2017 Kadaň Ústí nad Labem 9:9
(3:4, 4:3, 2:2)
21. čtvrtek 2.2.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:3
(0:1, 1:1, 2:1)
22. sobota 18.2.2017 Ostrov Ústí nad Labem 2:17
(0:4, 0:6, 2:7)
23. sobota 25.2.2017 Tachov-M. Lázně Ústí nad Labem 1:10
(0:3, 0:4, 1:3)
24. neděle 26.2.2017 PZ Kladno Ústí nad Labem 8:3
25. sobota 4.3.2017 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 3:13
(2:5, 0:4, 1:4)
26. sobota 11.3.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 6:8
(4:4, 1:1, 1:3)
27. neděle 12.3.2017 Ústí nad Labem Kadaň 5:3
(1:2, 2:1, 2:0)
28. neděle 19.3.2017 Ústí nad Labem Nejdek 8:3
(3:1, 1:1, 4:1)
29. sobota 25.3.2017 Ústí nad Labem Klášterec n. O. 3:2
(1:0, 0:2, 2:0)
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Mladší dorost vyhrál další přípravný zápas, porazil Kladno

Ú s t í n/L. - Ústečtí mladší dorostenci v domácím prostředí odehráli další přípravný zápas. Slovan... Celý článek

Musíme zlepšit obrannou hru, nabádá Martin Vágner

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté odehráli pět ze sedmi přípravných zápasů. Poslední dvě utkání se... Celý článek

Vedení hlásí: Na Jardovy milníky se těšíme!

Ú s t í n/L. - Slovan vstupuje do nové sezóny, která bude okořeněna třemi velkými událostmi.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv