WSM Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem od 18 hod. MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Krajská liga přípravek 2015/16 - 4. třída

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 1.10.2016 Ústí nad Labem Draci Bílina 16:4
(3:1, 6:1, 7:2 )
2. sobota 1.10.2016 Ústí nad Labem Litoměřice 8:8
(0:1, 4:2, 4:5 )
3. sobota 1.10.2016 Děčín Ústí nad Labem B 4:20
(0:10, 1:6, 3:4)
4. sobota 1.10.2016 Ústí nad Labem B Slovan Louny 3:19
( 4:1, 9:2, 6:0)
5. sobota 15.10.2016 Kadaň Ústí nad Labem B 9:9
(1:4, 4:1, 4:4)
6. sobota 15.10.2016 Ústí nad Labem B Děčín B 24:4
(5:0, 11:1, 8:3)
7. neděle 16.10.2016 Litvínov Ústí nad Labem 8:8
(3:1, 3:3, 2:4)
8. neděle 16.10.2016 Ústí nad Labem Chomutov B 14:6
(6.4, 2:2, 6:0)
9. sobota 22.10.2016 Klášterec n. O. Ústí nad Labem 3:12
(1:3, 2:6, 0:3)
10. sobota 22.10.2016 Chomutov Ústí nad Labem 10:8
(3:3, 5:3, 2:2)
11. sobota 22.10.2016 Litvínov B Ústí nad Labem B 15:9
(2:3, 9:2, 4:4)
12. sobota 22.10.2016 Ústí nad Labem B Litoměřice B 4:6
(2:0, 1:6, 2:0)
15. neděle 6.11.2016 Chomutov Ústí nad Labem 12:9
(3:2, 5:3, 4:4)
16. neděle 6.11.2016 Most Ústí nad Labem 18:8
(5:6, 5:2, 8:0)
13. neděle 6.11.2016 Ústí nad Labem Litvínov B 11:6
(4.2, 3:0, 4:4)
14. neděle 6.11.2016 Ústí nad Labem Slovan Louny 6:4
(1:2, 4:1, 1:1)
19. sobota 12.11.2016 Ústí nad Labem Slovan Louny 14:4
(3:2, 7:1, 4:1)
20. sobota 12.11.2016 Ústí nad Labem Kadaň 9:7
(2:4, 3:0, 4.3)
21. sobota 12.11.2016 Ústí nad Labem Litoměřice B 6:7
(2:1, 3:3, 1:3)
22. sobota 19.11.2016 Slovan Louny B Ústí nad Labem 12:6
(6:2, 3:1, 3.3)
23. sobota 19.11.2016 Ústí nad Labem Děčín 17:9
(7:3, 8:4, 2:2)
24. neděle 20.11.2016 Draci Bílina Ústí nad Labem B 4:24
25. neděle 20.11.2016 Ústí nad Labem B Litoměřice B 13:5
(5:2, 2:3, 6:0)
17. neděle 27.11.2016 Ústí nad Labem B Chomutov B 19:5
(7:0, 8:3, 4:2)
18. neděle 27.11.2016 Ústí nad Labem B Slovan Louny B 7:17
(3:6, 2:4, 2:7)
29. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem B Draci Bílina 23:6
(9:0, 6:3, 8:3)
26. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem Draci Bílina 10:2
(3:0, 3:1, 4:1)
27. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem B Most 11:5
(3:0, 7:2, 1:3)
28. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem Ústí nad Labem B 8:9
(2:2, 3:1, 3:6)
30. sobota 3.12.2016 Ústí nad Labem Most 11:7
(4:3, 6:1, 1:3)
31. sobota 10.12.2016 Ústí nad Labem Děčín 18:7
(6:3, 4:2, 8:2)
32. sobota 10.12.2016 Ústí nad Labem Slovan Louny B 6:4
(3:1, 2:2, 1:1)
33. sobota 10.12.2016 Litoměřice Ústí nad Labem B 4:13
(6:1, 2:2, 5:1)
34. sobota 10.12.2016 Ústí nad Labem B Litvínov B 13:9
(6:6, 2:1, 5:2)
35. neděle 18.12.2016 Ústí nad Labem B Litvínov 6:9
(2:3, 1:3, 3:3)
36. neděle 18.12.2016 Ústí nad Labem B Slovan Louny 3:17
(1:4, 2:8, 0:5)
40. sobota 14.1.2017 Ústí nad Labem Chomutov 6:4
(2:1, 1:1, 2:2)
41. sobota 21.1.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 2:5
(0:1, 2:3, 0:1)
37. sobota 28.1.2017 Ústí nad Labem Děčín 8:2
(2:0, 4:1, 2:1)
42. neděle 5.2.2017 Kadaň Ústí nad Labem 5:4
(0:1, 4:1, 1:2)
43. neděle 12.2.2017 Ústí nad Labem Litvínov 8:1
(4:0, 1:0, 3:1)
44. sobota 18.2.2017 Chomutov Ústí nad Labem 3:3
(2:1, 0:2, 2:1)
45. sobota 25.2.2017 Ústí nad Labem Slovan Louny 14:6
(2:3, 8.0, 4:3)
46. sobota 4.3.2017 Most Ústí nad Labem 4:4
(4:3, 1:1, 2:3)
47. sobota 11.3.2017 Ústí nad Labem Klášterec n. O. 8:1
(2:1, 3:0, 3:0)
48. neděle 26.3.2017 Draci Bílina Ústí nad Labem 0:9
(0:1, 0:5, 0:3)
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Porazí Slovan Rytíře z Kladna na jejich ledě?

Ústi n./L. - V rámci 31. kola se utká na venkovním ledě Slovan s Kladnem. Slovan má v probíhající... Celý článek

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv