WSM Liga HC Slovan Ústí n/L - LHK Jestřábi Prostějov 1:9 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Liga mladších žáků "C"

Vybrat sezónu
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web
KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 9.9.2017 Litvínov Ústí nad Labem 2:4
(1:1, 0:1, 1:2)
4. středa 13.9.2017 Ústí nad Labem PZ Kladno 7:4
(3:1, 3:1, 1:2)
2. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Chomutov 2:9
(0:2, 1:3, 1:4)
3. neděle 17.9.2017 Děčín Ústí nad Labem 2:6
(1:2, 0:4, 1:0)
5. čtvrtek 28.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 9:2
(4:1, 2:1, 3:0)
6. sobota 7.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 19:1
(5:0, 8:0, 6:1)
22. neděle 8.10.2017 Mannheim Ústí nad Labem 12:1
(1:0, 3:1, 8:0)
7. sobota 14.10.2017 Kladno Ústí nad Labem 7:2
(2:1, 3:0, 2:1)
8. neděle 15.10.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 3:7
(0:3, 1:2, 2:2)
9. sobota 21.10.2017 Ústí nad Labem Litvínov 4:8
(1:2, 1:3, 2:3)
10. čtvrtek 26.10.2017 Chomutov Ústí nad Labem 4:1
(0:0, 2:1, 2:0)
11. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Děčín 11:5
(3:1, 4:2, 4:2)
12. sobota 4.11.2017 Kladno Ústí nad Labem 9:2
(2:0, 2:1, 5:1)
17. středa 8.11.2017 Litvínov Ústí nad Labem 1:6
(0:0, 0:3, 1:3)
13. neděle 12.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 4:5
(1:2, 0:2, 3:1)
14. sobota 18.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 0:10
(0:2, 0:4, 0:4)
29. neděle 19.11.2017 Ústí nad Labem Mannheim 1:8
(0:1, 0:3, 1:4)
15. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Kladno 11:15 h
16. sobota 2.12.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
18. sobota 16.12.2017 Ústí nad Labem Chomutov 09:30 h
19. neděle 17.12.2017 Děčín Ústí nad Labem   h
20. sobota 6.1.2018 Ústí nad Labem Kladno 13:00 h
21. neděle 14.1.2018 Litoměřice Ústí nad Labem   h
23. sobota 27.1.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
24. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Karlovy Vary 11:15 h
25. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Litvínov 11:15 h
26. neděle 11.2.2018 Chomutov Ústí nad Labem   h
27. sobota 17.2.2018 Ústí nad Labem Děčín 11:15 h
28. neděle 25.2.2018 Kladno Ústí nad Labem   h
30. sobota 3.3.2018 Ústí nad Labem Litoměřice   h
31. neděle 18.3.2018 Ústí nad Labem Kladno   h
32. neděle 25.3.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem   h
Mládež
  1. Rozcestník mládeže
  2. Přeshraniční spolupráce
  3. Nábor mládeže
  4. Hokejová škola
  5. Hockey shop
  6. Realizační týmy
  7. Starší dorost
  8. Mladší dorost
  9. 8.třída
  10. 7.třída
  11. 6.třída
  12. 5.třída
  13. 4.třída
  14. 3.třída
  15. 2.třída
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan nezvládl zápas proti Prostějovu a prohrává o osm gólů

Ú s t í n/L. - V rámci 24. kola se utkal Slovan na domácím ledě proti Prostějovu. Po první třetině,... Celý článek

Slovan se vrací domů, hostí Prostějov

Ú s t í n/L. - Po nepovedeném zápase na ledě Budějovic čeká Slovan další domácí zápas. V pondělí... Celý článek

Druhá třetina na ledě Motoru rozhodla

Č e s k é B u d ě j o v i c e - Slovan v dnešním utkání zavítal na led českobudějovického Motoru,... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv