Ústí nad Labem - V neděli 15. 2. 2015 se na zimním stadioně v Ústí nad Labem odehrál pátý zápas o postup do ELIOD extraligy mladšího dorostu. Slovan zápas vyhrál 5:2 a přiblížil se tak extralize. Skóre otevřel Sebastian Dörner trestným střílením v šesté minutě. Druhá třetina však byla bez gólu, ale ve třetí periodě se Ústečtí probudili a vstřelili další dvě branky.
ne 15. 2. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Stadion Litoměřice
5:2 3:2, 0:0, 2:0

Branky a nahrávky: 6. Dörner (TS), 14. Harkabus (Gottfried), 16. Veselý (Čermák), 44. Veselý (Čermák, Štochl), 45. Gottfried (Harkabus) – 13. Daniel, 15. Opočenský (Svoboda). Rozhodčí: L. Hrubý – Pichlík, Řežábek. Vyloučení: 6:4. Bez využití. Diváci: 200. Střely na branku: 57:27 (26:10, 17:7, 14:10). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Ústecký Slovan s.r.o.: J. Volke – Štochl, E. Mareš, M. Štěpánek ml., Stuchlý, od 1. do 12. a od 21. Vidlička – Dörner, T. Čermák, M. Veselý – Batryn, Harkabus, Gottfried – Tipán, Janoušek, V. Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

HC Stadion Litoměřice: Skokan – Opočenský, J. Poulíček, Budín, M. Hruška, Gunter, Cornová – P. Svoboda, Daniel, Fábry – Damašek, Matuška, Mašková – Matička, Krammer, M. Vaněk – od 15. Kamp, připraven Malík. Trenéři: Pavel Zuziak, Jiří Ransdorf.