Chomutov - V rámci dvacátého třetího kola RAKO extraligy staršího dorostu sehrála Lvíčata zápas v Chomutově. O průběhu utkání hodně napověděla již první třetina, kterou vyhráli domácí 6:0. Po první třetině šel do branky místo Zvědělíka Kosina. Tento moment žlutomodré příliš nepovzbudil, dál dominoval Chomutov. Ústí prohrálo 1:11.
pá 22. 11. 2013
Piráti Chomutov
11:1 6:0, 3:1, 2:0

Branky a nahrávky: 4. Macháček P. (Polák), 8. Adámek (Wágner, Kašpar), 9. Macháček P. ( Kaše, Novák), 10. Kašpar (Wágner, Adámek), 16. Kašpar (Wágner), 20. Wágner (Kozák), 23. Wágner (Adámek, Kašpar), 27. Kašpar (Kozák), 40. Kaše (Macháček P.), 50. Veselý (Macháček A.), 60. Meliško – 32. Kopta (Melichar). Rozhodčí: Hlinka - Koskuba, Šulo. Vyloučení: 1:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 55:21. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 11:1.

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Novák, Hlaváček, Kozák – Polák, A. Macháček, Kašpar, Dimitrov, Adámek, Veselý, P. Macháček, Rohla, Toman, D. Kaše, Wágner, Strunz.

Ústecký Slovan s.r.o.: Zvědělík (20. Kosina) – Hucek, Benda, Loukota, Michajličenko, Melichar – Kašek, Koval, Drha, Macek, Kopta, Rubeš, Tůma, Zdvořáček, Amirov, Ozom.