V pátek 17. 2. 2012 se ústecký starší dorost střetl s týmem Klatov, který balancuje na hraně sestupu. Domácí měli hru celé utkání pod kontrolou a na ledě jasně dominovali, čemuž odpovídá i výsledek 11:0. Hosté se tak museli vyrovanat s vysokou porážkou a domů odjížděli s ostudou. Ústecký brankář Novák se může pyšnit čistým kontem. Dvěma góly se pak blýskli Musil, Vondráček a Řídel. Branku a čtyři asistence si do svých statistik připsal Jindřich.
pá 17. 2. 2012
HC Klatovy
11:0 2:0, 6:0, 3:0

Branky a nahrávky: 12. Musil (Řídel, Zdvořáček), 16. Jindřich (Hajn, Straka), 23. Vondráček (Jindřich, Hajn), 28. Straka (Jindřich), 30. Musil (Řídel, Bačák), 30. Řídel (Bačák), 33. Vondráček (Jindřich), 35. Chovanec, 44. Řídel (Bačák, Straka), 52. Strnad (Chovanec, Šimanovský), 54. Neumann (Straka, Jindřich). Vyloučení: 3:3, navíc Tůma TS a Kodýtek (oba KLT) 5 min. + OK. Využití: 2:0. Diváci: 137. Střely na branku: 24:10. Průběh utkání: 11:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák - Křepelka, Šimanovský, Málek, Zdvořáček, Trončinský, Bačák, Musil, Jindřich, Řídel, Strnad, Vondráček, Babušík, Chovanec, Hajn, Procházka, Neumann

HC Klatovy: Hořký V. (28. Procházka) - Rájal, Nejdl, Klika, Mach, Kodýtek, Tůma, Hrdlička, Reiniger, Bauer, Kutil, Vacek, Musílek, Bouček, Pericat, Hořký J.

Úvodní třetina byla již od prvních minut velmi divoká, aktivnější byli ovšem domácí. První, kdo mohl prostřelit Hořkého, byl Strnad. Ten však trefil pouze beton hostujícího gólmana. Na branku se ale příliš nestřílelo, tudíž se hra přelévala z jedné strany na druhou. Ústečtí Lvi šli do vedení jako první, a to ve 12. minutě, když se nejdříve snažil Hořkého z mezikruží propálit Zdvořáček, což se mu nepovedlo. Puk se ale od červenobílého brankáře odrazil přímo k číhajícímu Musilovi, jenž neměl problém zakončit do odkryté branky. Klatovy měly šanci na vyrovnání při početní výhodě, jenže žlutomodří měli velkou oporu v Novákovi, který svými zákroky tým skvěle podržel. Necelých pět minut před koncem první periody navýšili ústečtí hokejisté skóre na 2:0 díky gólu Jindřicha.

Klatovy měly ještě z první části téměř dvouminutovou přesilovou hru, v níž se mohli pokusit snížit. Červenobílí se ale nedokázali usadit v útočném pásmu. Chvíli po skončení početní výhody skórovali opět domácí, když si rozjetý Jindřich vyměnil puk se společně s ujíždějícím Vondráčkem, který pohodlně zavěsil do hostující klece. Ve 28. minutě vedli Lvi po gólu Straky 4:0 a v brance Klatov došlo na střídání gólmanů – za Hořkého se do svatyně postavil Procházka. Spanilá jízda žlutomodrých pokračovala i o 2 minuty později, když na 5:0 zvyšoval Musil. A tím to nekončilo. Neuběhla ani minuta a stav byl díky brance Řídela 6:0. Žlutomodrým nedocházel střelný prach ve zbraních a 7 minut před koncem 2. třetiny se prostříleli na 7:0, když zpoza brány nahrál Jindřich Vondráčkovi, jenž přes rameno gólmana Procházky dostal kotouč do sítě. Domácí si o několik chvil později zpestřili hru i samostatným nájezdem po faulu jednoho z hostí; Chovanec toto trestné střílení proměnil.

Po faulu kolenem jednoho z hostujících hráčů si Ústí zahrálo pětiminutovou početní výhodu, v níž překonal brankáře Procházku Řídel. Po nekonečném skandování fanoušků ,,deset, deset“ nakonec přišla i desátá branka, a to necelých devět minut před koncem, když nejprve střílel od modré Šimanovský, jehož střelu vyrazil Procházka před sebe a Strnad, ke kterému puk doklouzal, trefil odkrytou část červenobílé svatyně. Na konečných 11:0 zvyšoval Neumann, jenž po střele z levého kruhu vymetl růžek klatovské brány.