WSM Liga HC Slovan Ústí n/L - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Plzeň 1929 14.10. od 15:30 hod. Výjezd: Tramvají na zápas se Slavií
O výhře  nad Mostem rozhodli junioři ve třetí třetině
7.2.2017 | Jan Prošek

O výhře nad Mostem rozhodli junioři ve třetí třetině

Most - Další severočeské derby bylo na programu na zimním stadionu v Mostě, kam přijelo Ústí nad Labem. Hostující hokejisté prohrávali po čtyřiceti minutách o dvě branky 2:4. Ve třetí části hry Slovan nejen dokázal vyrovnat, ale ještě přidal dva góly, a tak se radoval ze zisku bodů za výhru 6:4.

ZS Most
32. kolo
pátek 3. 2. 2017, 19:15 h
4:6
(2:0, 2:2, 0:4)

Branky a nahrávky: 5. Nedrda (Kabourek, Kamenický), 15. Bořík (Komínek), 27. Kabourek (Nedrda, Beneš), 31. Komínek (sn) - 23. Tomáš (Dörner, Moucha), 36. Gottfried (Moucha, Loukota), 49. Balcar (Vytejček, Ozom), 51. Gottfried (Hucek), 58. Hucek (Dörner, Zdvořáček), 60. Zdvořáček (Dörner, Balcar). Vyloučení: 12:4, navíc Balcar (UNL) TS . Využití: 1:2. Diváci: 40. Střely na branku: 19:50.

Most: Orct - Čmolík, Jonák, Knobloch, Fraško, Bourek - Hornych, Komínek, Bořík - Nedrda, Kabourek, Beneš - Kamenický

Ústí nad Labem: Rychtář - Opočenský, Poulíček, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Zdvořáček, Balcar, Veselý, Gottfried, Trmal, Tomáš, Dörner, Ozom, Žďánský