Ú s t í n/L. - Do předposledního Ústí nad Labem přijel druhý celek tabulky - Karlovy Vary. Slovan se dostal do vedení, Vary rychle vyrovnaly. Utkání poslal do prodloužení Tůma. V nastaveném čase rozhodl hostující Pištěk.
so 21. 11. 2015, Zimní stadion Ústí nad Labem
HC Energie Karlovy Vary
3:4pp 2:1, 0:0, 1:2 - 0:1

Branky a nahrávky: 7. Tůma (Šindelář), 19. Gottfried (Tůma), 55. Tůma – 9. Holub (Doubek), 45. Zavřel (Hudečka, Poizl), 52. Pištěk (Šik, Hudečka), 61. Pištěk (Šik). Rozhodčí: Wagner – Gabriel, Valda. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 24:29 (10:9, 9:8, 5:11 - 0:1). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke – Štochl, Štěpánek, Šiller, Chmela, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Šindelář, Herák, Hanoušek, Tůma, Gottfried, Machulda.

HC Energie Karlovy Vary: Radosta – Cankov, Poizl, Doubek, Kořán, Stejskal, Zavřel – Holub, Maydl, Černý, Šťastný, Hudečka, Pištěk, Šik, Jiskra, Rozhon.