Praha - Důležité dva body vybojoval mladší dorost Slovanu na ledě Slavie. Ústí se dostalo do vedení 2:1, čtyři minuty před koncem základní hrací doby vyrovnal Martinec. Hned v první minutě prodloužení rozhodl ústecký Costa. Mladší dorost je aktuálně v tabulce předposlední.
ne 7. 1. 2018
HC Slavia Praha
2:3pp 1:1, 0:1, 1:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 1. Sarkisyants (D. Němeček, Kluch), 56. Martinec (Čapka) – 14. Costa (Krocker, Tomšík), 21. Tomšík (Costa, Krocker), 61. Costa (Krocker). Rozhodčí: Hornáček - Štofa, Karda. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. Diváci: 47. Střely na branku: 54:25.

HC Slavia Praha: J. Němeček – Moravec, Srdínko, D. Němeček, Topol, Kluch, Čapka, Palát, Kučera – Kvasnička, Sarkisyants , Martinec, Hofmann, Labuzík, Míšek, Slavíček, Rulc, Jágr, Trenéři: Jiří Doležal, Pavel Kolařík, David Kuna.

Ústecký Slovan s.r.o.: Mazourek – Jarábek, Tomšík, Filip, Kylíšek, Polata – Krocker, Iljuk, Tot, Koblížek, Doskočil, Kaše, Costa, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Pavlíček, Hampl. Trenéři: Jan Čaloun, Vladimír Machulda.