L i t v í n o v - Neočekávanou smrští začal zápas juniorů Ústeckých Lvů na ledě sousedního Litvínova. Kdo se opozdil o pět minut, přišel hned o pět gólů. V čase 4:47 totiž na světelné tabuli svítil stav 3:2 pro domácí. Ti do konce první třetiny přidali ještě branku, a protože ve druhé třetině gól nepadl, zdálo se být rozhodnuto. Hokejisté Slovanu ale měli výborný vstup do závěrečného dějství a v rozmezí necelých čtyř minut dokázali vyrovnat. Domácím hokejistům se ale stav nezamlouval a několik vteřin po vypršení jejich přesilovky vstřelili v 50. minutě vítězný gól. Škoda hloupého faulu na konci třetí třetiny, který Ústeckým sebral vítr z plachet a závěrečný nápor tak vyzněl do ztracena.
so 18. 12. 2010
HC Verva Litvínov
5:4 4:2, 0:0, 1:2

Branky a nahrávky: 1. Smolka (Matai), 3. Matai (Havelka), 5. Kafan, 19. Šrámek (Jurčík, Čejka), 50. Smolka (Šrámek) - 2. Havlíček (Hošek, Grin), 5. Hošek (Šetka, Havlíček), 43. Boháč (Vávra, Merta), 47. Vávra (Merta). Vyloučení: 5:7, navíc Boháč (UNL) TH [NARZ]. Využití: 0:2. Diváci: 105. Střely na branku: 37:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 5:4.

HC Verva Litvínov: Nechvátal - Hora, Čejka, Mackal, Eminger, Smolka, Švarc, Kousalík, Šrámek, Havelka, Matai, Zavřel, Jurčík, Zilcher, Ejem, Kafan.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Boháč, Drahorád, Hříbal, Novotný, Grin, Holomek - Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Šetka, Baránek, Pořický, Havlíček, Daráš, Racek.