J a b l o n e c n/N - K dohrávce odloženého zápasu 13. kola ligy dorostu zajížděli ústečtí hokejisté v neděli 9. listopadu do Jablonce. Zápas aktuálně posledního týmu tabulky s lídrem měl jasného favorita a brzy se to potvrdilo i na ledě. Základ úspěchu položili ústečtí dorostenci už v první třetině, kterou jasně vyhráli 5:0. Hned v 1. minutě druhé třetiny vstřelili šestý gól a utkání dovedli v klidu do vítězného konce.
ne 9. 11. 2008
HC Vlci Jablonec nad Nisou
0:6 0:5, 0:1, 0:0

Branky a nahrávky: 3. Krupička (Keltner), 8. Kuchynka (Harkabus, Faigl), 8. Hanzl (Vegner, Skokan), 11. Kuchynka (Faigl), 19. Harkabus (Kuchynka, Faigl), 21. Krupička. Vyloučení: 7:4, navíc Růzha (JNN) 5 + OK [HRUB]. Využití: 0:2. Diváci: 38. Průběh utkání: 0:6.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Záruba (8. Novák) - Broučil, Hájek, Dvořák, Pejchal, Růzha, Vítek, Šťastný, Loukota, Černý, Kuch, Drapák, Janoušek, Francl, Hloušek, Rutkovský, Ješko.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa (31. Habart) - Burkovec, Med, Novotný, Opava, Pinc, Smetana, Žoha - Faigl, Fojt, Hanzl, Harkabus, Kalina, Keltner, Krupička, Kuchynka, Skokan, Topol, Vegner.