WSM Liga 2017/2018

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 9.9.2017 Ústí nad Labem VHK Vsetín 17:00 h
2. středa 13.9.2017 Třebíč Ústí nad Labem 18:00 h
3. sobota 16.9.2017 Ústí nad Labem Benátky n. J. 17:00 h
4. středa 20.9.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 18:00 h
5. sobota 23.9.2017 Kladno Ústí nad Labem 17:00 h
6. pondělí 25.9.2017 Ústí nad Labem Přerov 18:00 h
7. středa 27.9.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 18:00 h
8. sobota 30.9.2017 Ústí nad Labem Slavia 17:00 h
9. středa 4.10.2017 Havířov Ústí nad Labem 18:00 h
10. sobota 7.10.2017 Ústí nad Labem České Budějovice 18:00 h
11. pondělí 9.10.2017 Prostějov Ústí nad Labem 18:00 h
12. středa 11.10.2017 Ústí nad Labem Kadaň 18:00 h
13. sobota 14.10.2017 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 17:00 h
14. pondělí 16.10.2017 VHK Vsetín Ústí nad Labem 18:00 h
15. středa 18.10.2017 Ústí nad Labem Třebíč 18:00 h
16. sobota 21.10.2017 Benátky n. J. Ústí nad Labem 17:00 h
17. středa 25.10.2017 Karlovy Vary Ústí nad Labem 18:00 h
18. sobota 28.10.2017 Ústí nad Labem Kladno 17:00 h
19. pondělí 30.10.2017 Přerov Ústí nad Labem 18:00 h
20. středa 1.11.2017 Ústí nad Labem Litoměřice 18:00 h
21. sobota 4.11.2017 Slavia Ústí nad Labem 17:00 h
22. středa 15.11.2017 Ústí nad Labem Havířov 18:00 h
23. sobota 18.11.2017 České Budějovice Ústí nad Labem 17:00 h
24. pondělí 20.11.2017 Ústí nad Labem Prostějov 18:00 h
25. středa 22.11.2017 Kadaň Ústí nad Labem 18:00 h
26. sobota 25.11.2017 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 17:00 h
27. středa 29.11.2017 Ústí nad Labem VHK Vsetín 18:00 h
28. sobota 2.12.2017 Třebíč Ústí nad Labem 17:00 h
29. středa 6.12.2017 Ústí nad Labem Benátky n. J. 18:00 h
30. sobota 9.12.2017 Ústí nad Labem Karlovy Vary 17:00 h
31. pondělí 18.12.2017 Kladno Ústí nad Labem 18:00 h
32. středa 20.12.2017 Ústí nad Labem Přerov 18:00 h
33. pátek 22.12.2017 Litoměřice Ústí nad Labem 18:00 h
34. středa 27.12.2017 Ústí nad Labem Slavia 18:00 h
35. pátek 29.12.2017 Havířov Ústí nad Labem 18:00 h
36. čtvrtek 4.1.2018 Ústí nad Labem České Budějovice 18:00 h
37. sobota 6.1.2018 Prostějov Ústí nad Labem 17:00 h
38. středa 10.1.2018 Ústí nad Labem Kadaň 18:00 h
39. sobota 13.1.2018 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 17:00 h
40. středa 17.1.2018 VHK Vsetín Ústí nad Labem 18:00 h
41. sobota 20.1.2018 Ústí nad Labem Třebíč 17:00 h
42. středa 24.1.2018 Benátky n. J. Ústí nad Labem 18:00 h
43. sobota 27.1.2018 Karlovy Vary Ústí nad Labem 17:00 h
44. pondělí 29.1.2018 Ústí nad Labem Kladno 18:00 h
45. středa 31.1.2018 Přerov Ústí nad Labem 18:00 h
46. sobota 3.2.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 17:00 h
47. středa 7.2.2018 Slavia Ústí nad Labem 18:00 h
48. sobota 10.2.2018 Ústí nad Labem Havířov 17:00 h
49. středa 14.2.2018 České Budějovice Ústí nad Labem 18:00 h
50. sobota 17.2.2018 Ústí nad Labem Prostějov 17:00 h
51. středa 21.2.2018 Kadaň Ústí nad Labem 18:00 h
52. sobota 24.2.2018 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 17:00 h
 
Aktuálně na webu

V pátek se uskuteční sportovní odpoledne u Globusu

V pátek 23. června se u Hypermarketu Globus uskuteční sportovní odpoledne. Akce se koná od 16 do 18... Celý článek

Pomoz Slovanu, sleduj zápasy z VIP tribuny

Jak můžete pomoci Slovanu se rozhodl sdělit Ing. Jiří Zdvořáček, ekonomický jednatel společnosti. Celý článek

Začátek soutěže na domácím ledě

Hned v první čtvrtině soutěže se hokejisté Slovanu představí 7x na domácím ledě. Hlavní lákadla... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv