WSM Liga: HC Zubr Přerov - HC Slovan Ústí n/L 2:3 | MDO: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí n/L. 4:5

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web

Drama v Sokolově zvládli v nájezdech hráči Slovanu

pondělí 23. 1. 2017 | Jan Prošek

Drama v Sokolově zvládli v nájezdech hráči Slovanu Sokolov - v rámci 28. kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Sokolova. Po první třetině vedlo Ústí 2:1. V prostřední části hry viděli diváci pět branek, a tak po čtyřiceti minutách platil stav 4:4. Ve třetí třetině oba týmy přidaly jeden gól. V nájezdové loterii vyhrál Slovan, o výhře Ústí rozhodl Ondřej Kopta.

V pátek 13. junioři vyhráli na domácím ledě

neděle 15. 1. 2017 | Ladislava Králová

V pátek 13. junioři vyhráli na domácím ledě Zápas s Kláštercem nad Ohří skončil výsledkem, který jasně ukázal, kdo je na ústeckém zimním stadionu doma. Ačkoli bylo utkání v první třetině vyrovnané, žlutomodří v pátek 13.1.2017 porazili Klášterec 7:1.

Mladší dorostenci v derby podlehli favoritovi

pátek 13. 1. 2017 | Marcel Holl

Mladší dorostenci v derby podlehli favoritovi C h o m u t o v - v rámci 9. kola nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu zajížděli hráči Slovanu na led chomutovských Pirátů. Favorit se zpočátku trochu trápil, ale brankou v 10. minutě se uklidnil a zbytek zápasu už byl plně v režii domácích hokejistů. Jedinou branku hostujícího týmu zaznamenal Tomáš Čermák.

Ústečtí junioři nestačili na PZ Kladno

úterý 10. 1. 2017 | Jan Prošek

Ústečtí junioři nestačili na PZ Kladno Kladno - V rámci 26. kola Ligy juniorů cestoval výběr Slovanu do Kladna, kde se střetl s týmem PZ. Severočeši se snažili, ale svého soupeře porazit nedokázali. Všechny body tak zůstali na Kladně, neboť Slovan padl 3:5. Ve druhém zápase v řadě se prosadil Gottfried, starší dorostenec hrající za juniory.

Junioři vyhráli v Klatovech

Junioři vyhráli v Klatovech V rámci dalšího kola Ligy juniorů cestoval Slovan do Klatov. Ústečtí hokejisté tento duel zvládli, po šedesáti minutách se radovali z výhry 7:3. Za Ústí se gólově prosadilo sedm hráčů.

Starší dorost je doma zatím stoprocentní, v tabulce si drží čtvrtou pozici

čtvrtek 22. 12. 2016 | Jana Drbalová

Starší dorost je doma zatím stoprocentní, v tabulce si drží čtvrtou pozici Ú s t í n/L. - Skupina o udržení vychází hokejistům staršího dorostu zatím na výbornou. Kromě dvou zaváhání venku je zatím stoprocentní a s dostatečným náskokem si drží v tabulce čtvrtou pozici. V nedělním utkání proti Kadani se rozhodovalo především ve třetí třetině, kde padlo celkem osm branek. Slovan nakonec doma zdolal rivala z Kadaně a Dmytro Batryn si připsal hattrick.