WSM Liga: SK HS Třebíč - HC Slovan Ústí n/L 3:2 | MDO: HC Slovan Ústí n/L. - Karlovy Vary 4:5 v prodl.

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
St.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část - baráž | tabulka
Ml.dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy | web
2.třída:  soupiska | zápasy | web

Junioři nezvládli zápas na domácím ledě

neděle 19. 2. 2017 | Ladislava Králová

Junioři nezvládli zápas na domácím ledě V neděli se zimním stadionu v Ústí nad Labem odehrál zápas, ve kterém se utkal domácí Slovan s týmem PZ Kladno. Hned na začátku první třetiny dostali žlutmodří dva góly a prohrávali 0:2. Ve zbytku utkání nedošlo ke zlepšení a tak junioři prohráli 3:8.

Kopta vstřelil hattrick, juniorka porazila Klatovy

neděle 19. 2. 2017 | Jan Prošek

Kopta vstřelil hattrick, juniorka porazila Klatovy Klatovy - Po první třetině zápasu mezi juniorským týmem Klatov a Ústí platil stav 1:1. Od druhé třetiny začal Slovan dominovat a svou převahu vyjádřil také góly. Ústečtí hokejisté vyhráli tento zápas na ledě soupeře poměrem 7:2.

Mladší dorost prohrál v prodloužení

Mladší dorost prohrál v prodloužení V neděli 19.2.2017 mladší dorostenci odehráli zápas na domácím ledě proti Karlovým Varům. První dvě třetiny hra vypadala nadějně, v poslední třetině se ale podařilo karlovarským vyrovnat a následně v prodloužení vstřelit vítězný gól.

Mladšímu dorostu se nezdařil zápas s Kladnem

středa 15. 2. 2017 | Ladislava Králová

Mladšímu dorostu se nezdařil zápas s Kladnem Ve středu 15.2.2017 se odehrál zápas mezi Slovanem a kladenskými Rytíři. Utkání vypadalo v první třetině celkem vyrovnaně, ale hosté nakonec pokořili žlutomodré vysokou výhrou 10:2.

Starší dorost vyhrál přestřelku s Mělníkem

neděle 12. 2. 2017 | Jana Drbalová

Starší dorost vyhrál přestřelku s Mělníkem V rámci dvanáctého kola skupiny o udržení se ústečtí hokejisté střetli s druhým Mělníkem. Vyrovnané utkání musely nakonec rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich opět zazářil Marek Veselý a po hattricku si jako třešničku připsal také vítězný nájezd.

Mladší dorost si neporadil s chomutovskými Piráty

úterý 7. 2. 2017 | Ladislava Králová

Mladší dorost si neporadil s chomutovskými Piráty I když zpočátku vypadala hra na zimním stadioně v Ústí nad Labem pro žlutomodré nadějně, v úterý 7.2.2017 se mladšímu dorostu nepodařilo zvítězit nad Piráty z Chomutova. Ačkoli se jim nejdříve podařilo náskok hostí dorovnat, tlak trvající po celý zápas nezvládli. Domácí Slovan tak prohrál utkání 3:6.