WSM Liga Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí n/L 16:00 h. MDO: Energie Karlovy Vary- HC Slovan Ústí n/L 28.9. od 15:15 h.
Začátek soutěže na domácím ledě
15.6.2017 | Filip Vlček (UNL)
Autor fotografie: Sporty Ústí

Hned v první čtvrtině soutěže se hokejisté Slovanu představí 7x na domácím ledě. Hlavní lákadla soutěže přijdou hned na úvod první čtvrtiny. Zmizí předkolo play-off.

Lákadla sezóny přijdou na úvod

V první kole do Ústí zavítá první nováček soutěže - VHK ROBE Vsetín. Ve třetím kole hostíme tradičního soupeře HC Benátky nad Jizerou a v kole následujícím přijede pod hrad Střekov druhý nováček soutěže HC Energie Karlovy Vary. Dále žlutomodří přivítají v první části soutěže HC ZUBR Přerov, HC Slavia Praha a HC Motor České Budějovice.

Derby s Litoměřicemi...

První měření sil s Kališníkami v mistrovské části přijde ve středu 27.9. v rámci 7.kola v Kalich aréně. Na domácím ledě vyzveme nedalekého soupeře až 1. listopadu (hrací den středa). Třetí střetnutí bude nejspíše pro fanoušky obou celků nejpikantnější. Jedná se o zápas 33. kola těsně před Vánoci a oba dva tábory budou chtít svým fanouškům přichystat předvánoční nadílku. Poslední vzájemný zápas je naplánován na sobotu 3.2. na zimním stadioně v Ústí nad Labem.

Závěr soutěže..

Poslední kolo základní části odehrajeme v sobotu 24.2.2018 proti Frýdku-Místku. O proti minulé sezóně se ruší PŘEDKOLO PLAY-OFF A DO VYŘAZOVACÍCH BOJŮ POSTUPUJE OSM NEJLEPŠÍCH. Pro zbytek týmů soutěž končí. První zápasy play-off jsou naplánovány hned tři dny po posledním zápase základní části, tedy 27.2.2018.