WSM Liga: SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 6:4. HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Leden 2018
Sáblík doufá proti lídrovi v lepší výsledek.
11.11.2004 | Karel Filas

Sáblík doufá proti lídrovi v lepší výsledek.

Ú s t í n/L. - První liga má v sobotu na pořadu velký hit. Hraje první s druhým. České Budějovice hostí Ústecké Lvy. Ti si v generálce vedli dobře. Podruhé za sebou zvítězili, aniž by obdrželi branku. Po Třebíči, kterou doma smetli 6:0, si poradili s Havířovem. Na severu Moravy triumfovali 3:0. „Nebylo to až tak těžké. Soupeř neměl moc šancí. Spíš jsme bojovali sami sebou,“ poznamenala k zápasu ústecká opora, brankář Lukáš Sáblík.

„Ráno jsme odjeli bez rozbruslení. Čekala nás dlouhá cesta,“ poodhalil Sáblík nejtěžší okolnost utkání. „Zápas jsme měli pod kontrolou. Oni zahrozili možná až v závěru. Jinak jsme to kontrolovali. Výsledek 3:0 je možná ještě mírný. Mohli jsme dát i víc branek a dohrávat to v tréninkovém tempu, více v klidu. Trošku jsme si to zkomplikovali.“ Takhle definitivně ztvrdil vítězství Lvů až v závěrečné power play soupeře kapitán Daniel Hodek. Předtím se do černého trefil ve druhé třetině Kudrna a ve třetí Patrik Fink.

Sáblík udržel druhou nulu v řadě. Celkem již pátou a je v této statistice druhý nejlepší v celé soutěži za českobudějovickým Cháberou. „Je to super, přestože si soupeř moc šancí nevypracoval. Jak Třebíč, tak včera Havířov. Přišel jsem k tomu celkem lehko, ale i tak je to super,“ poznamenává ústecká gólmanská jednička ke své úspěšné bilanci posledních dní.

Jak se tým připravuje na sobotní šlágr? „Dnes jsme na to ještě vůbec nemysleli. Přijeli jsme v noci. Ale zítra určitě vše začne směrovat k sobotě. Budeme nacvičovat zřejmě něco specialního. Trenéři se zaměří více na taktiku. Čím blíž sobotě, tím bude atmosféra napjatější. Na sobotním rozbruslení to již bude vyhecované. Bude to určitě kvalitní zápas. Věříme si. Doufám, že bude mít lepší konec pro nás než posledně,“ uzavírá Sáblík. To by znamenalo, že Lvi nepřijedou z jihu Čech s prázdnou. Doma totiž prohráli o gól, 2:3. Každý lepší výsledek znamená minimálně remízu.

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovan podlehl v posledním venkovním utkání v Kadani

Ú s t í n/L. - Dnes se na kadaňském ledě odehrálo poslední venkovní utkání Slovanu v této sezóně.... Celý článek

Poslední venkovní zápas letošní sezóny je tu

Ú s t í n/L. - WSM Liga se blíží ke svému konci. Na ústecké hokejisty čeká poslední venkovní zápas... Celý článek

Byli jsme lepším týmem, hodnotí zápas s Prostějovem dvougólový Severa

Ú s t í n/L. - Jiří Severa zažívá na konci sezóny celkem plodné období, co se týče kanadských bodů.... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv