LSD: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 23.3.2018 od 18:30 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Do Ústí přijede Stadion posílený Bílkem
6.8.2017 | Filip Vlček (UNL)
Autor fotografie: Sporty Ústí

Do Ústí přijede Stadion posílený Bílkem

Ú s t í n/L. - Na ústecké hokejisty čeká druhý přípravný zápas. Po venkovním utkání v Litvínově se představí žlutomodří poprvé na domácím ledě. Na zimní stadion do Ústí nad Labem dorazí tradiční rival z Litoměřic.

Stadion vsází na mládí

Litoměřice budou v letošní sezóně úzce spolupracovat s ČSLH. Tudíž se můžeme těšit, že uvidíme v dresu soupeře naděje českého hokeje. Nebude však nouze o zkušené borce. Dres Stadionu oblékají například zkušení obránci Aleš Pavlas a Jiří Jebavý. V útočných řadách najdeme Vítězslava Bílka a Jaroslava Kallu. Zbytek týmu doplňují právě zmínění mladíci. Fanoušci Slovanu mohou znát z působení v našem klubu tyto hráče: Aleš Pavlas, Ondřej Smetana a Dominik Málek. Miloš Říha s Danielem Tvrzníkem budou v nadcházející sezóně spoléhat i na novou brankářskou trojici. K týmu se připojili nově Michal Chmel a Milan Klouček. Z minulé sezóny zůstal Michal Michajlov.

Slovan podlehl bez opor Litvínovu

Slovan vstoupil do přípravy porážkou. Extraligovému Litvínovu podlehl 6:3. Trenéři Mach s Marešem poslali do utkání hodně mladou sestavu. Odpočívat zůstali zkušení borci jako jsou: Martin Vágner, Vladimír Brož, Jaroslav Roubík, Antonín Melka, Daniel Vrdlovec nebo David Merta. Příležitost tedy dostali mladí. Nejvíce byla vidět dvojice Roman Navarra (1+0) a Marek Macek (2+0). Špatně si nevedl ani druhý brankář Michal Krofta, který odchytal druhou polovinu utkání. Za svá záda propustil jedinou střelu soupeře. Po utkání se rozloučili s kádrem našeho týmu obránci Patrik Balcar a Jan Mašek. V útočných řadách už neuvidíme Matěje Krejčíka, Ondřeje Koptu, Famila Amirova a Václava Janečka.

V minulém ročníku WSM Ligy jsme odehráli proti Stadionu celkem čtyři utkání. Bohužel ve všech čtyřech případech se radoval náš soupeř. Slovan vybojoval v minulém ročníku proti Stadionu pouhé dva body.

Vzájemná utkání v minulé sezóně

Litoměřice - Ústí n/L 5:4
Ústí n/L - Litoměřice 3:4 pp.
Litoměřice - Ústí n/L 4:3 pp.
Ústí n/L - Litoměřice 0:5

 
Permanentky
Slovan TV
Podobné články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vladimír Evan: Čeká nás opět hodně práce

Ú s t í n/L. - Přinášíme rozhovor s jednatelem klubu Vladimírem Evanem, který nám poskytl informace... Celý článek

2.místo ročníku 2008 na turnaji v Drážďanech

Ve dnech 17.3. - 18.3.2018 proběhl v Drážďanech turnaj v minihokeji (4 na 4). Na turnaji startovaly... Celý článek

Slovan povede Čaloun s Machuldou

Ústí n. L. - Jedna z důležitých otázek ústeckého hokeje je vyřešená. Hokejový Slovan zná od pondělí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv