WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Energie Karlovy Vary 1:3 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4
Chyběl nám klid na zakončení, říká Pavel Smolka
30.11.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Chyběl nám klid na zakončení, říká Pavel Smolka

Ústí nad Labem - Slovan v domácím prostředí nestačil na Vsetín. Jedinou branku Ústí zaznamenal Pavel Smolka, který po zápase přiznal, že jeho týmu chyběl větší klid na zakončení.

Ústečtí hokejisté do zápasu se Vsetínem vstoupili dobře. V první třetině si vypracovali několik slibných šancí, jenže proměnit nedokázali ani jednu. „Já bych řekl, že nám chyběl klid na zakončení. Ten nám ale chybí v posledních několika zápasech skoro pořád. Nedáváme si přesné nahrávky, odskakují nám puky, chceme až moc kombinovat. Musíme dál poctivě přistupovat k tréninkům, plnit pokyny trenérů. Věřím, že výhry přijdou,“ pravil Pavel Smolka

Trenéři Slovanu jsou nuceni vinou různých okolností míchat se sestavou. Proti Vsetínu nastoupili žlutomodří bez hráčů z Mladé Boleslavi. Druhá útočná formace hrála ve složení David Merta, Daniel Vrdlovec a Pavel Smolka. Jak se posledně jmenovanému hrálo s kolegy? „Já se snažím vycházet s každým (úsměv). Odehráli jsme v tomto složení asi zápas a půl, takže je ještě brzo na nějaké hodnocení. Není to nejhorší, ale vždy může být všechno lepší,“ dodal klidným hlasem.

Pozornější fanoušci zcela jistě zjistili, že domácí zápas proti Vsetínu ústečtí hokejisté dlouhou dobu neabsolvovali. Poslední vzájemný zápas se v Ústí odehrál na jaře roku 2006, byla to barážová série o extraligu. „Abych pravdu řekl, tak baráž jsem tehdy nesledoval. Já o podobných věcech nemám vůbec přehled,“ pronesl po zápase Pavel Smolka.

Po reprezentační přestávce znovu pokračuje WSM Liga svým obvyklým tempem. „Ve čtvrtek a v pátek máme klasický trénink, a pak v sobotu hrajeme v Třebíči, kde chceme vyhrát,“ dodal optimisticky Pavel Smolka, autor jediné trefy Slovanu proti Vsetínu.

 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Vítězná série pokračuje, starší dorost dominuje i v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Po bezchybné základní části hokejisté staršího dorostu vstoupili do nadstavbové... Celý článek

Mladší dorost podlehl Třemošné

Ú s t í n/L. - Druhé kolo nadstavby přineslo pro Slovan domácí zápas. Do Ústí přijeli hokejisté... Celý článek

Za šanci v Ústí jsem rád, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Do Ústí přišel Michal Vachovec z Karlových Varů, kde nedostal tolik prostoru, kolik... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv