WSM Liga Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí n/L 16:00 h. MDO: Energie Karlovy Vary- HC Slovan Ústí n/L 28.9. od 15:15 h.
Poslední domácí přípravný zápas, Slovan má Benátkám co vracet
28.8.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Poslední domácí přípravný zápas, Slovan má Benátkám co vracet

Ú s t í n/L. - Přípravné zápasy se blíží ke svému konci. Na ústecké hokejisty čekají poslední dva. Na svém ledě v úterý 29. srpna přivítají Benátky nad Jizerou. Úvodní buly bude vhozeno v 18 hodin. První vzájemný duel se Slovanu hrubě nepovedl, nyní bude mít možnost složit reparát.

Příprava Benátek nad Jizerou

Celkem jedenáct přípravných zápasů mají hokejisté Benátek nad Jizerou. Devět z nich je již odehraných. Úvodní dvojzápas se Slávií Benátky nezvládly, prohrály 1:4 a 2:3. Po dvou porážkách hráči Benátek zlepšili výkon a na výsledcích se to projevilo. Tým totiž vyhrál šestkrát v řadě. Postupně si poradil s Litoměřicemi 4:3 v prodloužení, Ústím nad Labem 6:2, Landshutem 4:1, EVZ Academy 5:3, Salzburgem 6:2 a Kadaní 3:2. V zatím posledním zápase Benátky nestačily na Stadion Litoměřice, kterému podlehly 2:5.

Vyhraný turnaj v Salzburgu

Hokejisté Benátek nad Jizerou se účastnili turnaje, který se konal v Salzburgu. Svěřenci trenéra Kudrny se utkali s Landshutem, EVZ Academy a domácím výběrem. Jediný tuzemský zástupce udělal dobré jméno českému hokeji, neboť skončil na prvním místě, neztratil ani bod. I díky třem vyhraným zápasům na turnaji se natáhla série výher na šest. Byly to právě Litoměřice, které začaly i ukončily tuto sérii.

Vzájemný zápas

V rámci přípravy na ligové zápasy se hokejisté Benátek a Ústí už střetli. Hrálo se v Benátkách a Slovanu se zápas vůbec nepovedl. Ústí nad Labem nepodalo dobrý výkon, až za stavu 0:5 se prosadil Dufek. Pak ale domácí vstřelili další branku. Konečný výsledek na 2:6 upravil Melka. Po utkání, ve kterém se žlutomodrým nepodařilo vůbec nic, přišlo velmi ostré a kritické hodnocení trenéra. „Předvedli jsme tu jednu velkou ostudu, budeme z toho muset vyvodit nějaké důsledky,“ nechal se slyšet Tomáš Mareš.

Sestavy obou týmů z posledního zápasu

Benátky nad Jizerou: Kořenář – Husa, Kunst, Havlín, Bednář, Tržický, Maier – Wiencek, Chrtek, Bělohorský – Jeník, Bittner, Psota – Juščák, Nezbeda, Burda – Šír, Chlum.

Ústí nad Labem: Růžička (Dlouhý) – Vaněk, Husák, Brož, Vágner, Mlčoch, Hes, Zdvořáček – Flynn, Roubík, Melka – Volf, Vrdlovec, Merta – Štěpánek, Sladkovský, Severa – Markulinec, Gengel, Mical.
 
Permanentky
Slovan TV
This text will be replaced
Související články
V tento den před lety
Facebook
 
Aktuálně na webu

Slovan míří na Kladno, to vede WSM Ligu

Ú s t í n/L. - Ústecké hokejisty čeká další zápas. Po dvou domácích duelech maji před sebou utkání... Celý článek

Soutěž a získej fotografii a podpis od svého oblíbence

Ú s t í n/L. - Tým HC Slovan Ústí nad Labem vyhlašuje novou soutěž, která je určená všem fanouškům... Celý článek

Před zápasem bychom byli s bodem spokojení, říká Růžička

Ú s t í n/L. - Dlouho držel svůj tým v naději na dobrý výsledek. Karlovy Vary vyslaly na... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv