WSM Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov 4:2 HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Leden 2018
Slovan míří k odvětě do Litoměřic, první zápas rozhodl Merta
21.8.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Slovan míří k odvětě do Litoměřic, první zápas rozhodl Merta

Ú s t í n/L. - Předposlední přípravný zápas čeká na ústecké hokejisty. Tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem míří do Litoměřic. Slovan a Stadion se v rámci přípravy již utkaly, z jednobrankové výhry se radovalo Ústí. Úvodní buly odvetného zápasu v Litoměřicích bude vhozeno v úterý 22. srpna v 18 hodin.

Příprava Litoměřic

Hokejisté Stadionu Litoměřice mají odehrané čtyři přípravné zápasy. V nich dokázali vyhrát jen jednou. Na úvod se utkali s Ústím nad Labem. Severočeské derby nabídlo jednu jedinou branku. Slovan vyhrál 1:0 díky Davidu Mertovi, který se prosadil ve 25. minutě. Desátého srpna odehráli Kališníci svůj první domácí duel. Litoměřice hostily Benátky nad Jizerou, které hrály velmi aktivně. Právě Benátky rychle vedly 2:0. Následně i 3:1. Stadion díky gólům Miškáře a Hantáka poslal zápas do prodloužení. V něm se ale znovu prosadili hosté, duel rozhodl Hrabík.

Druhým domácím soupeřem byla Kadaň. Litoměřický tým chtěl co nejrychleji zapomenout na nepovedený duel proti Benátkám. Výrazně zlepšený defenzivní výkon a také přítomnost Kally a Bílka. To byly základní stavební kameny výhry 3:0. Skóre otevřel v 16. minutě Kalla. Ve třetí třetině se prosadil ještě Jirásek a Komárek. Litoměřice vyhrály 3:0.

V zatím posledním zápase čelily Litoměřice pravděpodobně nejsilnějšímu soupeři. Nastoupily na ledě Karlových Varů, které na jaře sestoupily z nejvyšší soutěže. Energie se hned v první minutě dostala do vedení, které dokázala udržet. Zápas vyhrály Karlovy Vary 4:2, za hosty se prosadil Miškář a Sýkora.

Sestavy z posledních zápasů

HC Stadion Litoměřice: Klouček – Pavlas, Málek, Šesták, Smetana, Jebavý, Janduš, Havránek – Kalla, Hanták, Bílek, Pilař, Miškář, Řehoř, Kulda, Komárek, Pšenička, Jirásek, Zajan, Stříbrný, Sýkora.
HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Husák, Bernad, Vl. Brož, M. Vágner, Mlčoch, Hes, M. Zdvořáček, R. Vaněk – Macek, Roubík, Melka – P. Štěpánek, Vrdlovec, D. Merta – Dufek, L. Volf, Severa – Markulinec, Gengel, Mical.
 
Permanentky
Slovan TV
Související články
V tento den před lety
Facebook

 
Aktuálně na webu

Slovanu se podařilo poprvé v sezóně porazit Jestřáby

Ú s t í n/L. - V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina... Celý článek

Podaří se Slovanu poprvé v letošním ročníku najít recept na Prostějov?

Ú s t í n/L. - Základní část letošního ročníku WSM Ligy se pomalu blíží ke konci. Na postup do... Celý článek

Ústí podlehlo Motoru, utkání přineslo třináct branek

Ú s t í n/L. - Dnešní zápas se odehrál na ledě Českých Budějovic, které jsou momentálně první v... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv