HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018
Třetí přípravný zápas se blíží, Slovan míří do Kadaně
9.8.2017 | Jan Prošek
Autor fotografie: Sporty Ústí

Třetí přípravný zápas se blíží, Slovan míří do Kadaně

Série přípravných zápasů ústeckých hokejistů pokračuje dál. Slovan odehrál dva duely a nyní ho čeká třetí zápas. Tým vedený Miroslavem Machem a Tomášem Marešem míří do Kadaně, kde se utká s tamními Trhači. Obě mužstva dokázala už v přípravě vyhrát. Úvodní buly bude vhozeno 10. srpna v 18 hodin.

Příprava Ústí

První srpnový den odehrál Slovan svůj první přípravný zápas, jenž odcestoval do nedalekého Litvínova. Vstup do utkání se žlutomodrým nepovedl, během první třetiny inkasovali čtyři branky. Právě první část hry se ukázala jako rozhodující. První gól v sezóně vstřelil ve 22. minutě Marek Macek. Ústí nad Labem druhou a třetí třetinu zlepšilo hru, snížilo na rozdíl dvou branek, ale výrazněji zdramatizovat zápas už nestihlo, a tak Litvínov na své půdě vyhrál 6:3, šestý gól vstřelil do prázdné branky.

Druhým soupeřem v přípravných zápasech byly Litoměřice. Severočeské derby bylo na góly výrazně chudší. Ústí nad Labem nastoupilo ve zcela jiné sestavě než v prvním zápase. Prostor dostaly opory týmu v čele s Jaroslavem Roubíkem. Více než 600 diváků vidělo jedinou branku. K velké radosti většiny z nich se prosadil David Merta. Ve zbytku zápasu byli brankáři neprůstřelní, zejména domácí Jan Dlouhý si připsal několik výborných zákroků, Slovan tak v prvním domácím zápase vyhrál 1:0 a trenéři po utkání poukázali na dobrou defenzivní hru mužstva.

Příprava Kadaně

Hokejisté Kadaně zatím odehráli jen jedno přípravné utkání. Také prvního srpna hráli na půdě soupeře, jenž cestovali do Klatov. Celek z WSM Ligy ale zaspal úvod zápasu, domácí Klatovy se dostaly do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině dokázala Kadaň vyrovnat, ale pak se domácí znovu dostali do vedení, když se dokázal prosadit Chalupa. Druhou polovinu zápasu Kadaň zvládla na výbornou, dokázala se prosadit třikrát a neinkasovala. Po šedesáti minutách se hosté radovali z výhry 5:3, když dvě branky dokázal vstřelit Chrpa.

Sestavy obou týmů z posledních zápasů

SK Trhači Kadaň: Dvořák – Trefný, D. Novák, Hlaváček, Szathmáry, Blaha, Buchtela, Hierman, Lidák – Krejčiřík, Chlouba, Chrpa, Wágner, Josef Rindoš, Tůma, Müller, Tupý, Kohút, Ringler, A. Macháček, Adámek.

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Dlouhý – Bernad, Husák, Vl. Brož, M. Vágner, M. Zdvořáček, R. Vaněk, Mlčoch, Hes – Smolka, Roubík, Melka – L. Volf, Vrdlovec, D. Merta – Uhlík, Musliu, Planý – Severa, Sladkovský, Gengel.
 
 
Aktuálně na webu

Novými trenéry A týmu jsou J.Čaloun a V.Machulda

Ú s t í n/L. - Na dnešním zasedání vedení klubu byli jmenováni novými trenéry A mužstva HC Slovan... Celý článek

Starší dorost v baráži o extraligu!

Ú s t í n/L. - Starší dorostenci HC Slovan Ústí nad Labem pod vedením trenérů Jiřího Merty a... Celý článek

Mladší dorost zakončil sezónu prohrou

Ú s t í n/L. - Poslední nadstavbový zápas nevyšel Slovanu podle představ. Na domácím ledě podlehl... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv