WSM Liga HC Slovan Ústí n/L - HC Frýdek-Místek 25.11. od 17 h. MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.Ústecký útočník Rok Pajič oslavil své 25. narozeniny. Oslavy měl ale dvojité, protože právě v den jeho narozenin, se mu v 11:38 narodil syn Theo Samuel. Rokovi a celé jeho rodině srdečně blahopřejeme.
24.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pátek 24.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů.
23.9.NEUVIRTH PRODLOUŽIL VE WASHINGTONU. Služby ústeckého rodáka Michala Neuvirtha si pojistili Capitals v zámořské NHL až do léta 2013. Zřejmě již v této sezóně čeká nadějného českého brankáře souboj o jedničku v brankovišti Washingtonu.
21.9.Před říjnovými utkáními NHL v Praze se uskuteční otevřený hokejbalový turnaj přímo na Staroměstském náměstí. Bude se hrát o vstupenky na utkání NHL a o atraktivní věcné ceny. Více na www.nhlstreet.cz.
20.9.PRODEJ PERMANENTEK A VÝMĚNA VOUCHERŮ! V pondělí 20.9. 2010, probíhá od 16.00 do 19.00 hodin na pokladnách Zlatopramen Areny prodej permanentek a výměna voucherů .
18.9.Od 15:00 jsou otevřeny pokladny: 2 - prodej vstupenek na stání, 3 - prodej vstupenek, 4 - výměna voucherů a prodej permanentek, 5 - prodej vstupenek.
15.9.Se začátkem 1. ligy opět startuje i náš SMS servis. Výsledky Ústeckých Lvů mohou na Váš mobil chodit po každém utkání, třetině, nebo dokonce gólu. Více info.
9.9.V sekci "FANZONE - Pozadí na plochu" můžete nalézt aktuální wallpaper na měsíc září. Nově ve třech rozlišeních!
9.9.Právě vyšlo nové DVD Extraliga 2009/10 shrnující uplynulý ročník nejvyšší hokejové soutěže. Zakoupit jej můžete v obchodě Marken.cz.
2.9.Paní Liběna Hlinková, vdova pro legendárním hráči a trenérovi Ivanu Hlinkovi, uvedla na trh novou řadu kosmetických výrobků vlastní produkce. Každým nákupem na www.libenahlinkova.cz přispějete 10 korunami do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Do Ústí přijede Frýdek-Místek, Slovan chce zlepšit obranu

Ústí nad Labem - Hokejisté Slovanu chtějí ukončit nepříznivou sérii pěti porážek v řadě. Podle slov... Celý článek

Ústí nezvládlo pátý zápas v řadě, nestačilo na Kadaň

Ú s t í n/L. - Pět utkání, pět proher. Taková je aktuální bilance Slovanu. Všichni věřili, že v... Celý článek

Slovan hraje proti poslední Kadani, změnit musí všechno

„Změnit musíme úplně všechno a další možnost máme ve středu, kdy hrajeme na ledě Kadaně," tak... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv