WSM Liga SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí n/L 4:2 MDO: HC Slovan Ústí n/L - HC Energie Karlovy Vary 2:4

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.7.VLADIMÍR KOLEK TRENÉREM KLH CHOMUTOV. Odchovanec ústeckého hokeje Vladimír Kolek, který působil např. v Dukle Jihlavě a následně dlouhá léta hrál a trénoval ve Finsku, se vrací do Čech. Stal se totiž asistentem u mužstva KLH Chomutov, jak informuje klubový web našeho ligového souseda.
25.7.Znáte jména našich redaktorů, ale nic konkrétního o nich nevíte? Zajímá vás, jak se dostali k hokeji a kdo je jejich oblíbeným hráčem? Odteď už maličkost. Vše si můžete prohlédnout zde
21.7.NOVÁ ANKETA!Vyberte hosta prvního off-line rozhovoru této sezóny! Hlasujte v naší anketě!
19.7.POPRVÉ NA LEDĚ.Dnes čeká na Ústecké Lvy první trénink na ledě v nové sezóně. Na led Zlatopramen Areny nastoupí hokejisté v 16.30hodin. Z úvodního tréninku přineseme reportáž.
19.7.
Dle dnešního vydání deníku Sport by měl tým Hradeckých Lvů, který přesídlil do Popradu, vést bývalý trenér Slovanu Miloslav Hořava. Jeho asistentem by se mohl stát Radim Rulík, který by tak s největší pravděpodobností opustil našeho regionálního rivala KLH Chomutov.
9.7.WEB MIMO PROVOZ.Omlouváme se návštěvníkům webu hcusti.cz za výpadek během dnešního dne! Výpadek způsobila chyba při administraci serveru. Děkujeme za pochopení.
8.7.České in-line hokejistky mistryněmi světa!
Vynikajicího úspěchu dosáhly české hokejistky na domácím šampionátu v Berouně. Ve strhujicím finále zdolaly Kanadu 3:1 a podruhé v historii ovládly in-linový svět. Více na oficiálním portálu šampionátu www.beroun2010.com
3.7.MS v in-line hokejiNa Zimním stadioně v Berouně dnes startuje za účasti českých reprezentantek světový šampionát organizace FIRS. České hráčky vstoupí do turnaje utkáním proti Číně. Nejen jejich vystoupení můžete sledovat na webu onlajny.cz. Více informací na beroun2010.com.
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Ústí nezvládlo pátý zápas v řadě, nestačilo na Kadaň

Ú s t í n/L. - Pět utkání, pět proher. Taková je aktuální bilance Slovanu. Všichni věřili, že v... Celý článek

Slovan hraje proti poslední Kadani, změnit musí všechno

„Změnit musíme úplně všechno a další možnost máme ve středu, kdy hrajeme na ledě Kadaně," tak... Celý článek

Za první gól v Ústí jsem rád, pocity mám ale smíšené, říká Vachovec

Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté prohráli čtvrtý zápas v řadě. Poslední tři utkání odehrál za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv