WSM Liga: SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem 21. 2. od 18 hodin. HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce měsíce: Leden 2018

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.11.PlakátPřed dnešním zápasem mají fanoušci Slovanu možnost zakoupit týmový plakát na pokladnách zimního stadionu. Plakát je možno zakoupit za 40 Kč, v rámu za 150 Kč.
24.11.Omlouváme se za výpadky webů v úterý 24.11. dopoledne, které se projevují jen v části internetu. Jsou způsobeny technickým problémem v síťové infrastruktuře, mimo působnost provozovatele tohoto webu.
21.11.Nová anketaSe kterým hráčem byste chtěli offline rozhovor? Hlasujte v anketě.
19.11.Druhá návštěva kolaV utkání 24. kola WSM ligy mezi Slovanem a Slavií Praha byla na ústeckém zimním stadionu zaznamenána druhá nejvyšší návštva kola (2 691 diváků). V ostatních zápasech přišlo na stadion více fanoušků jen v Českých Budějovicích při duelu s Kladnem (6 180).
19.11.Věděli jste, že...Současná brankářská jednička extraligové Olomouce, slovenský gólman Branislav Konrád, strávil část sezóny 2006-2007 v ústecké juniorce.
16.11.Volná místaV hokejové škole, která se koná dnes od 16:45 hod. do 18:00 hod., jsou poslední tři volná místa.
13.11.Platba rezervací na loďNa domácím utkání s Benátkami nad Jizerou v sobotu 14. listopadu máte poslední možnost k platbě rezervací za lístek na loď do Litoměřic. Jízdenky bude prodávat předseda fanklubu Lion Patriots Miky před utkáním a během přestávek v bufetu na jižní tribuně (bývalé VIP prostory nad restaurací Irská).
 
archiv
  1. Archiv
  2. Archiv aktualit
Facebook
 
Aktuálně na webu

Byli jsme lepším týmem, hodnotí zápas s Prostějovem dvougólový Severa

Ú s t í n/L. - Jiří Severa zažívá na konci sezóny celkem plodné období, co se týče kanadských bodů.... Celý článek

Slovanu se podařilo poprvé v sezóně porazit Jestřáby

Ú s t í n/L. - V rámci 50. kola odehrál Slovan na domácím ledě duel proti Prostějovu. První třetina... Celý článek

Podaří se Slovanu poprvé v letošním ročníku najít recept na Prostějov?

Ú s t í n/L. - Základní část letošního ročníku WSM Ligy se pomalu blíží ke konci. Na postup do... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv